Jaunums

Čē Čē Čempionāts 2024 ir klāt! Ko varam sagaidīt?

19.02.2024

Čau visiem! Svinīgi ziņojam, ka gada gaidītākais notikums – Čē Čē Čempionāts 2024 – ir sācies! Te ir visi svarīgākie datumi, informācija par to, kas jāņem vērā un kādi jaunumi šogad mūs sagaida.

Šajā rakstā:
- No mājasdarba līdz finālam
- Jaunums! WhatsApp čatiņš
- Arī jaunums! Čē Čē TV

Laižam!

Raksta titulbilde

No mājasdarba līdz finālam

Lielai daļai no jums formula iekļūšanai Čempja finālā ir jau zināma no galvas: tiem, kuriem nepieciešams atgādinājums vai kuri Čempī piedalās pirmo reizi, atgādināsim procesu, kā kļūt par čempioniem:

Un tagad par katru posmu sīkāk.

1. Reģistrēšanās: 4.–24. marts

Iesakām negaidīt līdz pēdējam brīdim, jo par laicīgu reģistrēšanos var iegūt papildu punktus. Un katrs punkts var būt noteicošais, vai tiksiet pusfinālā!

 Kā jau vienmēr – klases vecākais vai skolotājs izveido klases profilu, kurā jāreģistrējas visiem klasesbiedriem, un uzreiz varat ķerties klāt mājasdarba pildīšanai.

2. Mājasdarbs: 4.–24. marts

Šogad mājasdarba nosaukums ir “SAREIZINI BALLĪTI”. Jums būs jāuzņem divas bildes – kā izskatāties skolas ikdienā un kā jūs ģērbtos uz superīgāko ballīti pasaulē - Čē Čē Čempionāta lielo finālu!

Sīkāk par mājasdarba uzdevumu un to, kam žūrija pievērsīs īpašu uzmanību vērtēšanā, drīzumā publicēsim vēl vienu rakstu – seko līdzi un nepalaid garām!

Mājasdarbs šogad ir jāizpilda līdz 24. martam (ieskaitot), bet rezultāti tiks paziņoti 28. martā.

3. Pusfināls un bonusa uzdevumi: 28. marts–21.aprīlis

Un tad jau būs pienācis laiks pusfinālam, kas arī šogad notiks online. Kas būs jādara pusfinālā – tas vēl pagaidām ir noslēpums, bet noteikti visu pastāstīsim, kad būs pienācis laiks.

Taču jau tagad varam atklāt, ka papildus pusfināla uzdevumiem būs iespēja atbildēt arī uz bonusa jautājumiem. Pareizi atbildot, sakrāsiet papildu punktus, kas palīdzēs iekļūt lielajā finālā.

Pēc tam mēs vērtēsim pusfināla uzdevumus un skaitīsim punktus, un jau 25. aprīlī paziņosim tos laimīgos, kuri būs iekļuvuši lielajā finālā.

4. Lielais fināls – 16., 17., 18. maijs

Pēdējais Čē Čē Čempionāta posms ir lielais fināls – superīgs notikums Bauskā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums visas dienas garumā.

16. maijā: 8.–9. klašu grupai
17. maijā: 6.–7. klašu grupai
18. maijā: 10.–12. klašu grupai

Starp citu, pēc finālistu izziņošanas līdz finālam būs 3 nedēļas laika, lai jūs varētu laicīgi pieteikt autobusus, sasmērēt maizītes un visādi citādi sagatavoties.

JAUNUMS! WhatsApp čatiņš klases vecākajiem / skolotājiem

Šogad mūs sagaida viens jaunums, kas nav bijis iepriekšējos gadus – WhatsApp čatiņš klases vecākajiem un skolotājiem.

Tā būs Čempja WhatsApp grupa, kurā cits ar citu sazināties nevarēs (nebūs spama!), bet mēs publicēsim visādus apdeitus un atgādinājumus.

Mēs sapratām, ka nav viegli izsekot līdzi visam, kas tiek publicēts Instagram, TikTok un cempis.lv, tāpēc reizēm gadās kaut ko palaist garām. Lai tā nenotiktu – lūk, grupas čats!

VĒL VIENS JAUNUMS! Čē Čē TV

Vēl viens īpašs jaunums ir mūsu jaunā video rubrika – Čē Čē TV!

Tajā īpašās korespondentes Laura un Keita stāstīs noderīgas ziņas par Čempja norisi, sniegs padomus par dažādu uzdevumu izpildi, kā arī ļaus ieskatīties Čempja aizkulisēs.

Starp citu, pirmie Čē Čē TV video jau ir gaisā. Noskaties to jau tagad:

Nu, ko, vai esat gatavi? Nav ko kavēties, piesakieties jau tagad, un tiekamies Bauskā!