Jaunums

Čempionāts 2023 ir gaisā! Kas šogad jauns un labs?

14.03.2023

Ar vislielāko prieku un sajūsmu jau 17. gadu pēc kārtas ziņojam, ka ir sācies gada foršākais laiks – Čempis! Kā jau ierasts, aicinām pieteikties visus, visus 6.–12. klašu skolēnus uz draudzīgu sāncensību radošos uzdevumos.

Raksta titulbilde

Ikdienā katrs skolēns ir čempions kādā jomā, taču, lai uzvarētu, visiem būs jāapvienojas vienā saliedētā komandā. Šogad notiks īsts Čempionu čempionāts!

 

Lasi tālāk un uzzini par svarīgākajiem datumiem un jaunumiem (khe-khe bonusa uzdevumi khe-khe).

Klašu posms – ceļš līdz Lielajam Finālam  

Šogad visu čempja daļu, kas norisinās pirms Lielā Fināla, sauc par Klašu posmu.

Klašu posms = Reģistrācija + Mājasdabs + Pusfināls + Bonusa uzdevumi

Te īss ieskats katrā no Klašu posma daļām:

1.Reģistrācija | līdz 2. aprīļa plkst. 23:59

Laiks pieteikties vēl ir, taču ilgi nekavējieties – jo ātrāk pieteiksieties, jo labāk varēsiet izpildīt mājasdarbu. OK, tas viens, bet noteikti jāpiemin arī tas, ka šogad par laicīgu reģistrēšanos dodam bonusa punktus!

  • Reģistrējoties līdz 20. marta plkst. 23:59 – 20 bonusa punkti.
  • Reģistrējoties no 21. marta līdz 24. marta plkst. 23:59 – 10 bonusa punkti.

2. Mājasdarbs | līdz 2. aprīļa plkst. 23:59

Šogad mājasdarba tēma ir “Viens labs darbiņš”. Ar nepacietību gaidām jūsu labos darbiņus, ko paveiksiet skolā un tās apkārtnē.

Vērtēsim gan to, cik darbiņš bijis noderīgs, gan arī radošumu un to, vai bildēs “pirms un pēc” patiešām redzēsim jūsu pašu prieku un lepnumu par padarīto.

Vairāk par mājasdarbu lasi šeit -> Kas jādara mājasdarbā?

3. Pusfināls | līdz 24. aprīļa plkst. 23:59

Pusfinālistus izziņosim 4. aprīlī, un jau uzreiz varēsiet ķerties pie darba. Kā jau zināt, pusfināla uzdevumi būs aizraujoši, āķīgi un radoši. Esiet gatavi ļauties komandas garam, jo ticam, ka ikviena īpašās prasmes un spējas būs noderīgas…

 Jo tikai saliedētas komandas, kurās katrs dalībnieks var brīvi un droši izpausties, tiek Finālā!

4. Bonusa uzdevumi – JAUNUMS!

Yes yes yessss, šogad pavisam foršs jaunums ir bonusa uzdevumi. Visā pusfināla laikā Bonusa uzdevumos ir jāatbild uz dažādiem Čempionāta atbalstītāju jautājumiem. Pārbaudīsim gan jūsu atjautību, gan zināšanas par Čempionātu un citām tēmām. 

Bonusa uzdevumu jāpilda katram individuāli. 1 pareiza atbilde = 1 bonusa punkts, bet maksimālais punktu skaits, ko klase var iegūt par 1 jautājuma pareizu atbildi, ir 10 punkti. 

Noteikti sekojiet līdzi jaunumiem savā Klases kontā, jo informāciju par bonusa uzdevumiem publicēsim tur.

Turklāt šie bonusa uzdevumi kopā ar laicīgu reģistrēšanos ir iespēja sakrāt diezgan daudz papildu punktu, kas var izrādīties jūsu ceļazīme uz Lielo Finālu!

Lielais Fināls

Kad Klašu posms būs noslēdzies, skaitīsim punktus un 27. aprīlī paziņosim klases, kuras tikušas Lielajā Finālā, kas šogad notiks Bauskā.

  • 6. – 7. klašu grupai 2023. gada 19. maijā - kopā 140 klases.
  • 8. – 9. un 10. – 12. klašu grupai 2023. gada 20.maijā - katrā klašu grupā 70 klases.

Laiks ķerties pie lietas – reģistrējieties, krājiet bonusa punktus, pildiet mājasdarbus, kvalificējieties pusfinālam un tad jau tiekamies finālā! Čau.

P.S. Seko mums TikTok: @cempislv