Jaunums

FINĀLISTI ir noskaidroti!

21.04.2022

Šogad konkurence bija īpaši sīva, milzīgs paldies jums par to! Bet tagad par pašu galveno — skaties zemāk un uzzini, vai tava klase ir saņēmusi ceļazīmi uz Čempionāta lielo Finālu. Tur uzreiz arī uzzināsi klases starta datumu un laiku.

Raksta titulbilde

FINĀLISTI 5. - 6. KLAŠU GRUPĀ


FINĀLISTI 7. - 9. KLAŠU GRUPĀ


FINĀLISTI 10. - 12. KLAŠU GRUPĀ


Ja esi ticis Finālā — APSVEICAM, un tiekamies pavisam drīz! Atceries — jāierodas laicīgi, aptuveni 30 minūtes pirms klases starta, un skolotājam/klases pavadošajai personai līdzi jāņem personu apliecinoši dokumenti.

Zemāk vēl dažas lietas, kas tevi varētu interesēt:

1. KUR NOTIKS FINĀLS?

Fināls notiks Siguldas Svētku laukumā. Te atradīsi precīzu Google Maps lokāciju: https://goo.gl/maps/QEbx9CJDXioYuV7o6

Autobusu stāvlaukums būs Pils un Cēsu ielas krustojumā — tur ir  apļveida krustojums, un tad jau stāvlaukums būs redzams labajā pusē. Konkrēta atdrese ir Pils iela 36, Sigulda.

2. CIK ILGI NOTIKS SACENSĪBAS?

Katra klase sacensībās pavadīs aptuveni 2,5 stundas. Lai šī diena būtu īsta klases ekskursija, ieplāno Siguldas apskati. Par Siguldas īpašajiem piedāvājumiem pastāstīsim nākamajā bloga rakstā. :)

3. KUR VARĒS PAĒST UN PADZERTIES?

Pusdienas

Esam sagatavojuši sarakstu ar ēdinātājiem, kas atrodas pastaigas attālumā no Fināla norises vietas: https://ej.uz/paestSigulda

Taču ja ar klasi nolemjat pusdienas ņemt līdzi, super — būsim ierīkojuši ērtas atpūtas zonas piknikam. Ņemiet līdzi arī plediņus, uz kuriem laiski atpūsties.

Ūdens

Visa pasākuma laikā teritorijā būs pieejams dzeramais ūdens. Obligāti ņemiet līdzi savas ūdens pudeles, jo glāzītes teritorijā nebūs pieejamas. Saudzēsim dabu :)

Uzkodas

Tās ņemiet līdzi, lai enerģija neaptrūkstas!

4. KAS JĀŅEM LĪDZI?

  • Ūdens pudele, ko varēsi uzpildīt;
  • Ērts un sportisks apģērbs, kā arī piemēroti apavi, kas ļaus brīvi piedalīties Fināla stafetēs;
  • Sekojiet līdzi laika prognozei! Ja sola lietu, noderēs lietusmētelis, ja sola karstu un saulainu — noteikti ņemiet līdzi saules krēmus un galvassegas!
  • Kāds plāksteris arī varētu noderēt;
  • Un kā tad bez klasiskā — ņemiet līdzi labu garastāvokli! :)

Tas laikam arī īsumā viss. Seko līdz Čempionātam sociālajos tīklos — tur publicēsim dažādas noderīgas lietas un padomus, kā labāk sagatavoties Čempionātam, lai uzvara būtu tīrais nieks! :)

Tiekamies Finālā, draugi!