Jaunums

Kā kvalificēties Pusfinālam? Atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem

31.03.2022

Klau, šogad nu gan būs sīva konkurence. Jau tagad aktīvi piesakās ļoooti daudz klašu, esam vienkārši sajūsmā! Lai nedaudz atvieglotu pieteikšanos un iekļūšanu Pusfinālā, esam apkopojuši atbildes uz dažiem tehniskiem jautājumiem:
▪️ Kā reģistrēt jaunu klasi?
▪️ Kā pievienoties jau reģistrētai (izveidotai) klasei?
▪️ Vai tiešām ir vajadzīgas vecāku atļaujas un kā tās iesniegt?
▪️ Kā pareizi iesniegt Mājasdarbu? (atgādinām, tā termiņš ir 4. aprīlis)
Atbildes uz šiem jautājumiem meklē rakstā.

Raksta titulbilde

1. Kā reģistrēt jaunu klasi?

Lai reģistrētu (jeb pieteiktu Zelta Zivtiņas Čempionātam) jaunu klasi, skolotājam / kādam citam pieaugušajam / klases vecākajam (turpmāk – kapteinis) jāreģistrējas mājaslapā zzcempionats.lv, izveidojot klases kontu:

1.1. Izvēlies ērtāko autorizācijas veidu. Ar “E-pasts” reģistrēšanas process būs ilgāks, jo nāksies izveidot paroli. Ar Facebook vai Draugiem “pasi” viss notiks ātrāk.

1.2. Aizpildi informāciju par sevi. Norādi patieso informāciju par sevi, lai pēc tam nerastos problēmas ar personu atpazīšanu. Apsolām, ka personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar visām spēkā esošajām regulām un noteikumiem.

1.3. Ievadi informāciju par savu klasi. Atceries – ja rodas kādas problēmas vai neskaidrības, vienmēr vari uzrakstīt e-pastu ar savu jautājumu uz .

1.4. Ievadi savu kontaktinformāciju. Svarīgi! Tu kā klases kapteinis Čempionāta gaitā saņemsi visu svarīgāko informāciju.

1.5. Uzaicini klasesbiedrus pievienoties klasei. To var ērti izdarīt, sadaļā “Mana klase” nokopējot saiti un nosūtot to klasesbiedriem. Lai pievienotos klasei, katram klasesbiedram vispirms būs jāreģistrējas mājaslapā zzcemptionats.lv.

1.6. Neaizmirsti apstiprināt jaunos klasesbiedrus! Ja esi klases kapteinis, tev ir jāapstiprina ikviens, kurš vēlas pievienoties tevis izveidotajai klasei.

2. Kā pievienoties jau reģistrētai (izveidotai) klasei?

Ja vēlies pievienoties klasei, ko kapteinis jau ir izveidojis, palūdz šai personai, lai nosūta tev unikālo saiti, kas tika izveidota, reģistrējot klasi.

2.1. Reģistrējies mājaslapā. Izmantojot uzaicinājuma saiti, uzsāc reģistrāciju mājaslapā, izvēloties ērtāko autorizācijas veidu. Ar “E-pasts” reģistrēšanas process būs ilgāks, jo nāksies izveidot paroli. Ar Facebook vai Draugiem “pasi” viss notiks ātrāk.

2.2. Aizpildi informāciju par sevi. Norādi patieso informāciju par sevi, lai pēc tam nerastos problēmas ar personu atpazīšanu. Apsolām, ka personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar visām spēkā esošajām regulām un noteikumiem.

2.3. Pievienojies savai klasei. Ja šajā skatā jau automātiski nav izvēlēta tava skola un klase, tad vari to izdarīt pats, bet iesakām uzzināt no klases kapteiņa precīzu klases indeksu. Vari arī uzsākt reģistrāciju atkārtoti, izmantojot uzaicinājuma saiti, ko tev nosūtīja kapteinis.

2.4. Uzgaidi, līdz kapteinis tevi apstiprinās. Ja tas nenotiek, droši jautā kapteinim un atgādini par sevi.

3. Vai tiešām ir vajadzīgas vecāku atļaujas un kā tās iesniegt?

Īsā atbilde – JĀ! Bez vecāku atļaujām klase nedrīkst piedalīties Zelta Zivtiņas Čempionātā. Lūk, kā iesniegt vecāku atļaujas:

3.1. Klases skolotājs/pieaugušais izdrukā vecāku atļaujas veidlapu, kas pieejama klases kontā, sadaļā “Vecāku atļaujas”.

3.2. Klases skolotājs/pieaugušais izsniedz vecāku atļaujas veidlapu katram skolēnam.

3.3. Skolēns dod aizpildīt veidlapu kādam no saviem vecākiem vai aizbildņiem un iesniedz kapteinim.

3.4. Klases skolotājs/pieaugušais apkopo visas vecāku atļaujas un augšupielādē tās savā kontā.

Tieši kapteinis ir atbildīgs par to, lai ikviens klasesbiedrs, kurš piedalās Čempionātā, iesniedz derīgu vecāku atļauju. Pilngadīgie dalībnieki vecāku atļaujas aizpilda paši.

4. Kā pareizi iesniegt Mājasdarbu?

Pavisam vienkārši – iesniedz bildi vai videoklipu, kas nav garāks par 1:30 min. Faila izmērs nedrīkst pārsniegt 300 MB.

Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kā izpildīt Mājasdarbu uz 10 (lasi: izpildīt Mājasdarbu tā, lai tiktu Pusfinālā), izlasi šo rakstu!

Ceram, ka palīdzējām un tagad visi procesi kļuvuši skaidrāki. Lai izdodas!