Jaunums

Špikeris – 4 veidi, kā izcili izpildīt Mājasdarbu (un pietuvoties Čempionāta Finālam)

28.03.2022

Mēs nevaram vien izstāstīt, cik priecīgi esam, ka 2022. gada Čempionāta Fināls ieplānots “dzīvajā” gluži kā vecajos, labajos laikos! Pagaidām varam vien pateikt to, ka tas notiks Siguldā. Pārējais, tostarp arī balvas, – noslēpums :) Nu labi, nedaudz izpļāpāsimies (bet nevienam nesakiet), ka galvenajā balvā būs kvalitatīvs un jaudīgs vairāku dienu notikums visai klasei. Bet nu gan viss – pie lietas.

Bet kā vispār kvalificēties un tikt soli tuvāk lielajam Finālam? Skaidrs, ka līdz 4. aprīlim jāizpilda Mājasdarbs. Kas jādara un kā to izdarīt uz 10? Lasi tālāk!

Raksta titulbilde

giphyimportant.gif

1. Izdomājiet, par ko jūs kā klase iestājaties

Šogad ir īpaši svarīgi kārtīgi apspriesties. Kas jums ir svarīgs? Kādas ir jūsu klases vērtības? Par ko jūs iestājaties? Kādu ziņu nesat pasaulei tieši jūs? Tas ir tas, ko mēs vēlamies, lai parādāt iesūtamajā bildē vai video.

  • Zaļš dzīvesveids, atkritumu šķirošana, second hand mode?
  • Regulārs sports, meditācija, veselīga ēšana?
  • Iecietība, līdztiesība, vienlīdzība un pasaules miers?

Par ko dosim bonusu? Bildē vai video redzams, ka iestājaties par savām vērtībām ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem.

giphy-2-10.gif

2. Piesaistiet uzmanību ar radošu plakātu

Nu, protams, kā tad bez plakāta – tas jau ir kļuvis par neatņemamu Čempja sastāvdaļu. Šogad tiem pievērsīsim īpašu uzmanību, tāpēc noteikti ļaujiet savam radošumam izpausties pēc iespējas vairāk.

  • Sagatavojiet lielu vai mazu, vienu vai kaut vai trīsdesmit dažādas formu, izmēru, krāsu un materiālu plakātus. Vienīgais noteikums – nav nekādu noteikumu!

Par ko dosim bonusu? Par īpašu radošumu, drosmi, asprātību, iespaidīgumu, atbilstību tēmai.

giphy-3-6.gif

3. Pievērsiet uzmanību saskaņotai kopā būšanai

Ko nevar viens, to var visa klase kopā! Jau sen zināms fakts, vai ne? Tad nu to arī gribēsim redzēt to, ka patiešām visi esat kopā (bildē ir redzami visi, visi) un ka esat piedomājuši pie tā, kā vizuāli attēlot to, par ko iestājaties gan ar vārdiem, gan ar darbiem.

  • Saskaņoti tērpi.
  • Vienādi aksesuāri.
  • Vienots grims.
  • Savu vērtību atspoguļošana ar vienotu kustību – šie ir tikai daži piemēri.

Par ko dosim bonusu?

Ja bildē redzēsim visus klasesbiedrus (un skolotāju!) pārdomātā un saskaņotā vizuālā tēlā.

4. Reģistrēšanās un vecāku atļaujas

Kā jau katru gadu ierasts, jāsāk par pašiem pamatiem, lai vispār varētu tikt pie Mājasdarba iesniegšanas – jāizveido Klases konts, jāreģistrē tajā visi klasesbiedri un jāiesniedz vecāku atļaujas Ņem vērā, pilngadīgie dalībnieki atļaujas aizpilda paši.

Aiziet, tas viss jau notiek tepat, mājaslapā – ej uz sadaļu “Pieslēgties”.

Par ko dosim bonusu?

Klases reģistrēšana un vecāku atļauju iesniegšana jau pats par sevi ir bonuss – par laimi vai diemžēl, bet bez šiem diviem soļiem nekur tālāk netiks it neviens.

giphy-5-5.gif

Nu ko – laiks atdzīvināt Čempja grupas čatu un aktivizēt visus klasesbiedrus, jo klašu reģistrēšanās ir jau gaisā. Ķeriet pie rokas arī skolotāju, sāciet domāt par vecāku atļaujām un daudz nekavējieties – piesakiet savu klasi, izveidojot Klases kontu, jau tagad tepat, zzcempionats.lv mājaslapā!